O nás

Cinque Terre Cinque Terre
SPcafee je výsledkem několikaleté touhy po tom, nabídnout lidem to, co v životě nejlépe umím a to je pečení. Pečení je mojí láskou už několik let a chuť po tom se zlepšovat, zkoušet nové techniky, výběrové suroviny a recepty mě navedla na myšlenku, dostat tyto dezerty dál, než na náš nedělní stůl. A to mezi Vás!
"Nejsilnější musíš být, když se cítíš nejslabší."

Když jsem byla ještě dítě, vstoupila naší rodině do cesty jedna velká překážka a to odchod naší milované mamky. Není toho moc, co si o ní pamatuji, ale pokud mám jmenovat dvě vzpomínky, které mě napadnou jako první, je to její úsměv a soustředění, při výrobě šťavnatých povidlových tašek s perníkem, vyskládané přes celý kuchyňský stůl a nebo rodinná pohoda při pečení krtkova dortu.

Když se dám do pečení, jako bych se vrátila v čase a všechno bylo zase jako dřív. Láska k sladkostem mě provází od dětství i díky babičce, která je nejlepší cukrářka a pekařka, kterou znám! Sladkosti jsem zbožňovala od malička, ale myšlenka založit SPcafee se zrodila až s narozením mojí dcery.

Cinque Terre
Cinque Terre

Pod názvem SPcafee si můžete představit širokou škálu možností. Nejvíce se specializuji na svatební dorty a sladké bary. Každá svatba, je pro mě od naší první schůzky důležitý příběh, na kterém si dávám záležet na 110%, protože Vaše spokojenost a pozitivní zpětná vazba, je to nejvíc, co na této práci miluji. Toužím po tom, aby naše dorty byly pro Vás Splněné Přání.

Děkuji, že díky Vám, můžu dělat co ze srdce miluji. Těším se na naši spolupráci a vytváření novým krásných příběhů. Sama stále nemůžu uvěřit, že můj sen, mít vlastní sladkou provozovnu, se mi splnil. Proto děkuju mami, že i když jsme spolu nemohly být dlouho, si mě navedla na tuto cestu. Díky i mojí sestře Evči, která stála vedle mě, jako podpora, když jsem měla chuť to vzdát. Díky mému manželovi Tomášovi, který je moje pravá ruka a taky dětem, za jejich trpělivost!